Slovak
Czech
Danish
Dutch
English
Finnish
French
German
Hungarian
Italian
Polish
Russian
Spanish
Ukrainian

Powered by CoalaWeb

Lyžiarske stredisko Vrátna

(54 km)

Vrátna je čarovná dolina v krivánskej časti národného  parku Malá Fatra a je vyhľadávaným zimným strediskom. Ponúka možnosti pre začiatočníkov, ako aj pre skúsených lyžiarov.  Na svoje si prídu aj vyznávači snowboardingu, extrémneho lyžovania, či skialpinizmu.

Oficiálna stránka strediska:

FREE TIME ZONE VRÁTNA

Snowland Valčianska dolina

(43 km)

SNOWLAND ...športovo-rekreačné stredisko nachádzajúce sa na úpätí Lúčanskej časti pohoria Malá Fatra vo Valčianskej doline.

Snowland návštevníkom ponúka novú modernú 4-sedačkovú s dľžkou 1320m, prevýšením 330m a prepravnou kapacitou 2000 osôb za hodinu a 5 lyžiarskych vlekov s celkovou kapacitou 5200 osôb za hodinu. Pre najmenších a začínajúcich lyžiarov je pripravený minivlek s lyžiarskou alebo snowboardovou školou.

Valča

Lyžiarske stredisko Čičmany

(10 km)

Lyžiarske stredisko Čičmany sa nachádza v južnej časti Rajeckej doliny pri obci Čičmany, ktorá je známa svojimi originálnymi drevenicami s charakteristickou bielou ornamentálnou výzdobou.

V súčasnej dobe je v lyžiarskom stredisku 5 lyžiarskych vlekov typu Tatrapoma s prepravnou kapacitou 3850 osôb za hodinu.

Počas sezóny je k dispozícii lyžiarsky servis, požičovňa lyžiarskej výstroje, úschovňa a lyžiarska škola. Pri dojazde lyžiarskych tratí sú zariadenia rýchleho občerstvenia.

Oficiálna stránka lyžiarskeho strediska s aktuálnymi informáciami:

Čičmany

Lyžiarske stredisko Fačkovské sedlo - Kľak

(6 km)

Neoficiálna stránka lyžiarskeho strediska s aktuálnymi informáciami:

Fačkovské sedlo

Ski Park Rajecká Lesná

(9 km)

Neoficiálna stránka Skiparku s aktuálnymi informáciami:

SKI PARK RL

Free business joomla templates