Slovak
Czech
Danish
Dutch
English
Finnish
French
German
Hungarian
Italian
Polish
Russian
Spanish
Ukrainian

Powered by CoalaWeb

Trampolína

Deti na trampolíneŽijeme v dobe technických výdobytkov, ktoré robia náš život stále pohodlnejším a aktívny pohyb je čím ďalej, tým väčšou vzácnosťou. Skákanie na trampolíne je moderný spôsob ako si zacvičiť i zabaviť sa. Umožňuje redukciu váhy, tvarovanie nôh bez nadmerného zaťaženia kĺbov a šliach, cvičenie dokonca zlepšuje kardiovaskulárny obeh a výkon pľúc. Už dávno to nie je len zábavka pre deti, stále viac dospelých prepadáva radosti zo skákania. Spomenieme len niekoľko výhod:

  • Podporuje obeh krvi v tele.
  • Výrazne zvýšuje cirkuláciu krvi vo všetkých častiach tela, zlepšuje zásobovanie tkanív kyslíkom.
  • Pravidelné cvičenie pomáha k regulácii úrovne cholesterolu v krvi a má preventívne účinky pred tvorbou chorôb spôsobených vysokým tlakom alebo možnými srdcovými ťažkosťami.
  • Počas cvičenia sú zapojené do pohybu všetky svaly tela. Zatiaľ čo ostatné formy cvičenia uprednostňujú určité svalové skupiny, skákanie na trampolíne naopak zapojí do činnosti celý svalový systém. Preto sa veľmi ľahko môže stať, že po dobrom "zaskákaní si" budete mať na druhý deň pamiatku - tzv. "svalovicu" :)
  • Pri dlhodobejšom cvičení nastáva zlepšenie koordinácie a rovnováhy pohybu.
  • Je to vynikajúca zábava. Odfoťte si svoje ratolesti alebo priateľov vo vzduchu pri kreatívnych pózach. Alebo si natočte video s Vašimi akrobatickými kúskami. Garantujeme Vám, že sa na tom zabavíte Vy i Vaši najbližší.
Free business joomla templates