Slovak
Czech
Danish
Dutch
English
Finnish
French
German
Hungarian
Italian
Polish
Russian
Spanish
Ukrainian

Powered by CoalaWeb

O nás

Rodina Balvanová

Dovoľte nám srdečne Vás privítať na našej internetovej stránke, ktorej venujeme v poslednej dobe značnú pozornosť. Je nám potešením predstaviť Vám hlavne naše štýlové ubytovacie zariadenie, zoznámiť Vás s naším vidieckym krajom a doplnkovými službami, ktoré ponúkame.

Sme manželia s deťmi, ktorí pochádzajú z tejto našej malej obce Fačkov a s veľkým úsilím sa snažíme o vytváranie čo najlepšieho a najkrajšieho prostredia pre Vás, našich hostí a byť Vám vždy aj nablízku.

Našou úlohou je udržiavať prázdninový dom Bôrka v perfektnom stave, aby ste sa Vy, naši hostia, u nás cítili ako doma a mohli sa ku nám každoročne vracať späť.

„Prázdninový dom Bôrka***“ je vhodný predovšetkým pre mladé rodiny s malými deťmi na strávenie príjemných dovolenkových chvíľ v kruhu svojej rodiny prípadne s Vašimi blízkymi priateľmi a ich rodinami.

Deti nájdu u nás oázu vidieckeho pokoja a zdroj nezabudnuteľných zážitkov.

Celý pozemok okolo domčeka je oplotený štýlovým dreveným plotom a jeho zeleň ponúka rôznorodé vyžitie. Na dohľad rodičov je umiestnená veľká dvojvežová preliezačka prepojená závesným rebríkom a hojdačkami, a čo iste nenechá deti bez povšimnutia je obľúbená detská šplhacia stena.

Aby sme ulahodili deťom preto u nás taktiež nájdu aj veľkú trampolínu, pieskovisko s hračkami, malú detskú šmýkačku, detský bicykel, počas leta detský nafukovací bazén, spoločenskú záhradnú hru „KROKET“ podobnú známemu golfu a mnoho iných zaujímavosti.

V prípade, že máte domáceho miláčika, či už slušne vychovaného psíka alebo mačku vieme vám vyjsť v ústrety a môžu byť s Vami i počas Vašej dovolenky. Vždy je však potrebné nás o nich informovať a dohodnúť sa na pravidlách.

Počas leta môžete využiť naše štýlové kryté ohnisko a pripraviť si na ohni dobroty podľa vlastnej chuti. Do nášho altánku ponúkame aj kotlík na varenie gulášu alebo kapustnice.

Celoročne je možne využívať suchú fínsku saunu s elektrickou pieckou a lávovými kameňmi na polievanie.

Rajecká dolina je pestrá na svoju prírodu a možnosti turistiky. Z jednej strany sme obkľúčení pohorím Malej Fatry a z druhej strany Strážovskými vrchmi. Nad obcou sa týči skalný masív „KĽAK“, dominanta našej obce. Je to jeden z najatraktívnejších cieľov turistiky a nezabudnuteľného výhľadu a zážitku v Malej Fatre.

Milovníci turistiky tu nájdu taktiež vrch „Strážov“ nad obcou Čičmany, rozsiahly skalný masív vrcholu „Roháč“ v Strážovských vrchoch a ďalšie iné turistické destinácie a pozoruhodnosti.

Bolo by toho strašne veľa povedať teraz všetko v jednom texte a tak Vás radšej pozývame prísť ku nám a umožniť Vám načerpať novú energiu a pravý oddych.

 

manželia Ladislav a Mária

Free business joomla templates